No such field

Центр розвитку Crayon - мандрівка у світ цікавого і невідомого!

Індивідуальні та групові заняття чекають саме на вашу дитину

Наші фахівці допоможуть вашій дитині розкрити її потенціал, закладений природою. З міжнародною командою викладачів програми ІРС дитині буде простіше подолати мовний бар’єр і опанувати корисні навички. А чим більше дитина знає і вміє - тим більш успішною і впевненою у собі особистістю зростає.

Практичний психолог

Кваліфікований спеціаліст допоможе малюку стати впевненим, уважним, налагодити комунікацію з іншими дітьми та почуватися щасливим.

No such field
No such field
No such field

Фахівець проводить психодіагностику та корекційно-розвивальні заняття, застосовуючи різноманітні методики: малювання, ліплення, ляльковий театр, складання казок, ігри з піском. Заняття відбуваються у формі захопливої та цікавої гри.

Провідником вашого малюка до впевненості та емоційного балансу стане 

Пробний день у Crayon:
три простих кроки

1.Залиште заявку 2.Отримайте відповіді з усіх питань 3.Визначте зручний день для відвідування Crayon International Preschool

Логопед

Фахівець з усунення всіх можливих видів мовних розладів у дітей.

No such field


Заняття нагадують гру, а методики враховують вікові особливості. Логопед пропонує також розвивальні вправи, спрямовані, наприклад, на пошук спільних ознак предметів, їхнє групування, узагальнення. Ігри, казки та інші форми активності, такі як танці та вправи на дрібну моторику, не лише сприяють становленню мовлення, але й  розвивають у малюка аналітичні здібності, вміння синтезувати інформацію, робити висновки. Знання, здобуті на заняттях, не раз стануть у пригоді дитині в різних умовах і ситуаціях. 

 

Є питання? Отримайте безкоштовну консультацію!

Залиште ваш номер - ми неодмінно зателефонуємо і розповімо про всі наші цікавинки