No such field

Умови для здорового
розвитку дитини!

Стимулюємо, надихаємо, розвиваємо!

Ми віримо, що у питанні гармонійного розвитку наших учнів не буває “неважливих дрібниць”. Дитину мають оточувати не лише професійні педагоги, але й здорове повітря, смачна їжа, чиста вода, безпечні меблі, природні кольори, іграшки, які стимулюють допитливість.

Створюємо умови розвитку

В основу концепції Crayon International Preschool покладено принцип максимального захисту і безпеки. У такому середовищі викладачі можуть приділяти належну увагу індивідуальному розвитку дитини, її самостійності та відповідальності.

 • Приміщення

  Ми дотримуємось всіх принципів ергономіки і безпеки. Тут малюк почувається  затишно і в повній безпеці, зростає здоровим і отримує справжнє задоволення від пізнання світу навколо.

 • Територія

  Власна закрита територія, захищена від шуму міста і пилу автомобілів, хоча і розташована  у центрі Києва. Малюку сподобаються прогулянки на свіжому повітрі, а батькам буде зручно привезти чи забрати його .

 • Кондиціювання

  У приміщеннях Crayon спроектовано систему потужної вентиляції, яка відповідає міжнародним стандартам. Чисте повітря, належний рівень температури і вологості - запорука міцного здоров’я та інтелектуального зростання малюка.

Їмо смачно і корисно

Вся їжа, приготована професійними шеф - кухарями Crayon, зміцнює здоров’я та імунітет кожного малюка. Забезпечуємо харчування для дітей з особливими дієтичними потребами – непереносимістю лактози, глютену, алергіями тощо.Вибір карт харчування та розмаїття страв розвиває також загальну культуру та світогляд малюка.

 • Власна кухня

  Кухня сертифікована за стандартами HACCP. Всі страви, від соковитих котлет до ароматної випічки, створюються на власній високотехнологічної кухні. Дбаючи про користь і апетит малюків, кухарі користуються натуральними інгредієнтами, корисними рецептами, а також різноманітними технологіям.

 • Санітарні норми

  В Crayon International Preschool присутній постійний медичний супровід Наш заклад освіти забезпечений холодним і гарячим водопостачанням. У кожній групі переважає комфортна температура повітря, присутні зволожуючі провітря, відбувається кварцування кожної кімнати за графіком.

 • Тільки свіжі органічні продукти і чиста вода

  Їжа для дітей має бути не тільки безпечною, але й корисною, з максимальною харчовою цінністю. Саме тому в Crayon діти вживають органічні продукти з акцентом на місцеві та сезонні, а протягом дня п’ють чисту воду та напої на її основі.

Дбаємо про безпеку

Наш дитячий садок знаходиться під наглядом незалежної охоронної компанії «Шеріф». Територія огороджена і підключена до головного пульта охоронної та протипожежної сигналізації. Схеми евакуації в разі пожежі знаходяться на кожному поверсі з умовними графічними позначенням символів місць розташування кнопок ручних пожежних сповіщувачів, телефонних апаратів, первинних засобів пожежогасіння.

 • Електронні картки

  В нашому дитячому садку наявна електронна система пересування, всі двері відчиняються лише за допомогою спеціальної картки доступу.

Плекаємо особистості

“Усі діти - геніальні! Поділяючи цю думку Альберта Айнштайна, ми активно працюємо над тим, щоб виявити природні таланти і розвинути здібності саме вашої дитини.

 • Заняття

  Мета кожного заняття - створити таке розвивальне середовище, при якому дитина може краще розкрити свій потенціал та знайти цікаві для себе заняття, отримуючи власний досвід через гру. Тим самим, діти навчаються життєвим навичкам, так званим, soft skills: допитливість, гнучкість до ситуацій, вміння комунікатувати, а найголовніше-навчатися - отримуючи задоволення.

 • Дидактичні матеріали

  Для ефективного освітнього процесу ми зонуємо наш навчальний простір: 

  зона відкриттів; комунікативна зона; тематична зона; зона відпочинку; зона новин.

  Кожна укомплектована дидактичними матеріалами відповідно до спрямування, наприклад, зона відкриттів оснащена маршрутними та настільними іграми, іграми на розвиток логіки, матеріалами для творчості… Дидактика використовується завжди для ліпшого сприйняття та засвоєння навчального матеріалу. І наш наочно-дидактичний матеріал бездоганної якості і безпечний у використанні малечею.

Пробний день у Crayon:
три простих кроки

1.Залиште заявку 2.Отримайте відповіді з усіх питань 3.Визначте зручний день для відвідування Crayon International Preschool

Є питання? Отримайте безкоштовну консультацію!

Залиште ваш номер - ми неодмінно зателефонуємо і розповімо про всі наші цікавинки