No such field

Центр розвитку Crayon - мандрівка у світ цікавого і невідомого!

Індивідуальні та групові заняття чекають саме на вашу дитину

Наші фахівці допоможуть вашій дитині розкрити її потенціал, закладений природою. З міжнародною командою викладачів програми ІРС дитині буде простіше подолати мовний бар’єр і опанувати корисні навички. А чим більше дитина знає і вміє - тим більш успішною і впевненою у собі особистістю зростає.

Genki English

Англійська - це чудовий тренажер для мозку малюка. Вивчення іноземної мови сприяє розвитку пам'яті, уваги, мислення, уяви.

No such field
No such field

Заняття англійською мовою розвивають комунікативні навички дитини та позитивно впливають на її загальний емоційний стан. Малюки, які вчать іноземну мову, мають стійкішу нервову систему, виявляють швидшу реакцію та більшу гнучкість у незнайомих умовах та ситуаціях.

Пані вчителька веде заняття виключно англійською мовою, відразу занурюючи дітей у мовне середовище. Уроки відбуваються у вигляді гри, що перетворює процес навчання в задоволення. 

Native speaker class

Вивчаючи англійську з носієм, діти вчаться сприймати її на слух и говорити, долаючи бар'єри в спілкуванні іноземною мовою.

No such field

Практичні заняття дозволяють дітям навчитися не лише говорити, але й думати англійською. Щоденне спілкування з носієм англійської допомагає  постійно поповнювати словниковий запас, тренувати пам’ять, систематизувати знання. У процесі малюки легко і невимушено занурюються в англомовну культуру та опановують цінності, які можна назвати глобальними.

Пробний день у Crayon:
три простих кроки

1.Залиште заявку 2.Отримайте відповіді з усіх питань 3.Визначте зручний день для відвідування Crayon International Preschool

Ментальна арифметика

Навіщо це моїй дитині?

No such field
  • Методика тренує швидкість сприйняття й оброблення інформації, розвиває одночасну роботу обох півкуль мозку за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. 
  • Висока швидкість усного рахунку - не головний, але цікавий «побічний» ефект. Виглядає це вражаюче і трохи лякає: рухаючи в повітрі уявні кісточки, малеча, яка навіть не ходить до школи, обчислює довгі ряди тризначних чисел і за якісь секунди дає правильну відповідь. 
А що ви скажете, якщо все це щей відбувається англійською???

Lego-Robotics

Робототехніка для дітей англійською мовою

No such field
No such field
No such field
«Lego-Robotics» представляє унікальну можливість для дітей не тільки освоїти основи робототехніки, конструювання базового робота WeDo 2.0 та дізнатися про алгоритми програмування роботів, але й навчити дитину основним термінам, які вживаються у відповідному середовищі, закласти фундамент знань для майбутнього!

Є питання? Отримайте безкоштовну консультацію!

Залиште ваш номер - ми неодмінно зателефонуємо і розповімо про всі наші цікавинки