No such field

Центр розвитку Crayon - мандрівка у світ цікавого і невідомого!

Індивідуальні та групові заняття чекають саме на вашу дитину

Наші фахівці допоможуть вашій дитині розкрити її потенціал, закладений природою. З міжнародною командою викладачів програми ІРС дитині буде простіше подолати мовний бар’єр і опанувати корисні навички. А чим більше дитина знає і вміє - тим більш успішною і впевненою у собі особистістю зростає.

Хореографія

Мистецтво, яке сприяє всебічному розвитку дитини. Розвиває витривалість, гнучкість, силу, гарну поставу та грацію. Хореографія допомагає формуванню здорового хребта, а чинить оздоровчий вплив на весь організм дитини.

No such field
No such field
 • Діти, які регулярно й наполегливо займаються танцями, позбавляються сором’язливості та нерішучості.

 • Вони мають вищий рівень адаптації, ніж їхні однолітки.

 • Спільні заняття привчають до командної роботи.

 • Малюки починають розуміти та любити класичну музику, в них розвивається музичний слух та естетичний смак.

 • Танці допомагають виявляти емоції за допомогою руху.

Займаючись із пані хореограф, дівчинка почуватиметься тендітною красунею в казковому наряді принцеси, а хлопчик – стане галантним джентльменом.

Клас фортепіано

Один з найдоступніших музичних інструментів для опанування в ранньому віці.

No such field
No such field
 • Гра на фортепіано сприяє загальному гармонійному розвитку дитини.
 • Заняття поліпшують дрібну моторику, що сприяє розвитку інтелекту і мовлення.

 • Діти, займаючись музикою, розвивають вольову сферу, вчаться концентрувати увагу.

 • Під час занять за фортепіано формується правильна постава, тренується м’язова пам’ять.

 • Уроки розвивають у дітей почуття ритму, музичний слух, тонкий смак, творчі здібності.

Щоби зробити навчальний процес цікавим і плідним, пані музичний керівник пропонує дітям різні форми роботи: пальчикову гімнастику, підбирання музики на слух, імпровізацію на інструменті.

Genki English

Англійська - це чудовий тренажер для мозку малюка. Вивчення іноземної мови сприяє розвитку пам'яті, уваги, мислення, уяви.

No such field
No such field

Заняття англійською мовою розвивають комунікативні навички дитини та позитивно впливають на її загальний емоційний стан. Малюки, які вчать іноземну мову, мають стійкішу нервову систему, виявляють швидшу реакцію та більшу гнучкість у незнайомих умовах та ситуаціях.

Пані вчителька веде заняття виключно англійською мовою, відразу занурюючи дітей у мовне середовище. Уроки відбуваються у вигляді гри, що перетворює процес навчання в задоволення. 

Native speaker class

Вивчаючи англійську з носієм, діти вчаться сприймати її на слух и говорити, долаючи бар'єри в спілкуванні іноземною мовою.

No such field

Практичні заняття дозволяють дітям навчитися не лише говорити, але й думати англійською. Щоденне спілкування з носієм англійської допомагає  постійно поповнювати словниковий запас, тренувати пам’ять, систематизувати знання. У процесі малюки легко і невимушено занурюються в англомовну культуру та опановують цінності, які можна назвати глобальними.

Практичний психолог

Кваліфікований спеціаліст допоможе малюку стати впевненим, уважним, налагодити комунікацію з іншими дітьми та почуватися щасливим.

No such field
No such field
No such field

Фахівець проводить психодіагностику та корекційно-розвивальні заняття, застосовуючи різноманітні методики: малювання, ліплення, ляльковий театр, складання казок, ігри з піском. Заняття відбуваються у формі захопливої та цікавої гри.

Провідником вашого малюка до впевненості та емоційного балансу стане 

Логопед

Фахівець з усунення всіх можливих видів мовних розладів у дітей.

No such field


Заняття нагадують гру, а методики враховують вікові особливості. Логопед пропонує також розвивальні вправи, спрямовані, наприклад, на пошук спільних ознак предметів, їхнє групування, узагальнення. Ігри, казки та інші форми активності, такі як танці та вправи на дрібну моторику, не лише сприяють становленню мовлення, але й  розвивають у малюка аналітичні здібності, вміння синтезувати інформацію, робити висновки. Знання, здобуті на заняттях, не раз стануть у пригоді дитині в різних умовах і ситуаціях. 

 

Майстерня живопису

No such field
No such field
Образне мислення - найприродніше з можливих, тому практично всі діти полюбляють малювати. Якщо це вміння берегти і розвивати з раннього віку, людина отримує невичерпне джерело натхнення, що буде доречним протягом всього життя.

Підготовка до школи

No such field
Дитина може знати і вміти дуже багато - і виявитися неготовою до школи. Запорукою успіху є системний підхід і обізнаність педагогів у тому, що насправді стане у пригоді дитині при переході на наступний навчальний рівень.

Baby yoga

No such field
Сучасний світ перевантажує будь-яку психіку. Саме тому серед метушні та змін дитині важливо вміти тримати баланс між фізичною, емоційною та інтелектуальною сферами своєї особистості. Baby yoga - одне з найкращих рішень.

Ранній розвиток англійською

No such field
Раннє дитинство - це період інтенсивного розвитку і пізнання цього світу. Найкраще, що може зробити дорослий - допомогти дитині в цьому, сфокусувавши її інтерес на дійсно корисних речах. А якщо це робити англійською, то користь буде подвійною.

Пробний день у Crayon:
три простих кроки

1.Залиште заявку 2.Отримайте відповіді з усіх питань 3.Визначте зручний день для відвідування Crayon International Preschool

Ранній розвиток українською

No such field
Запорукою формування особистості дитини є своєчасна і доречна допомога дорослого. У мозку малюка ативно утворювалися нові нейтронні зв'язки, тому важливо розвивати дрібну моторику, давати вихід творчій енергії, ставити правильні запитання та спрямовувати пізнавальну активність

Ментальна арифметика

Навіщо це моїй дитині?

No such field
 • Методика тренує швидкість сприйняття й оброблення інформації, розвиває одночасну роботу обох півкуль мозку за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахівницях абакус. 
 • Висока швидкість усного рахунку - не головний, але цікавий «побічний» ефект. Виглядає це вражаюче і трохи лякає: рухаючи в повітрі уявні кісточки, малеча, яка навіть не ходить до школи, обчислює довгі ряди тризначних чисел і за якісь секунди дає правильну відповідь. 
А що ви скажете, якщо все це щей відбувається англійською???

Cambridge preparation YLE

Підготовка до Кембріджських екзаменів YLE Pre A1 Starter!

No such field
Діти вважають ці екзамени захопливими, всі завдання цікаві й кольорові та мають на меті побудувати впевненість у власних силах. Вивчаючи англійську поступово, дитина переходить на наступний рівень іспитів, що підтверджує їі впевнені успіхи та здатність розуміти та спілкуватись англійської краще, ніж раніше. Екзамени YLE допомагають й нашим педагогам мотивувати дітей у вивченні іноземної мови й розуміти правильність вибраного підходу до навчання малечі.

Німецька/Французька мова

No such field
Вивчення німецької чи французької корисне в кожному віці, але саме для дітей воно є найбільш природним процесом. Успішні люди говорять кількома мовами, і, можливо, це є запорукою їхнього нестандартного погляду на світ і вміння знайти рішення в будь-якій ситуації.

Клас з шахів

No such field
Шахи - це не просто гра. Це стратегічне мислення і величезний культурний шар, розвиток математичних здібностей і розуміння людської психології. Прагнете виростити генія? Вчіть дитину грати у шахи.

Lego-Robotics

Робототехніка для дітей англійською мовою

No such field
No such field
No such field
«Lego-Robotics» представляє унікальну можливість для дітей не тільки освоїти основи робототехніки, конструювання базового робота WeDo 2.0 та дізнатися про алгоритми програмування роботів, але й навчити дитину основним термінам, які вживаються у відповідному середовищі, закласти фундамент знань для майбутнього!

Кулінарний клас

No such field
No such field
Кулінарія - це і здорові звички, і корисні вміння, і загальна культура. Дітям цікаво робити маленькі відкриття, пов’язані з продуктами та стравами, адже приготування їжі - це хімія та історія, дрібна моторика та географія, біологія та математика. Кожен майстер-клас від шефа – це нагода вирушити в захопливу мандрівку, розвинути творчі здібності, відкрити в собі нові таланти. І хто знає, раптом ваша дитина зробить перший крок до зірки Мішлен саме на нашій кухні!

Китайська мова

No such field

Певною мовою думки не лише формулюються, але і формуються. Китайська мова - це взагалі “інший світ” для носія європейської свідомості. Зрозуміти незбагненне, погратися з чудернацькими ієрогліфами, привітати друга мовою Конфуція та взагалі, познайомитись із культурою, яка формувалася протягом тисяч років, можна з пані Айрін, педагогинею з Китаю!

ЛФК

No such field
No such field
Уникнути більшості хвороб простіше, ніж лікувати їх - особливо в ранньому віці. Ми пропонуємо особливу гімнастику, що позитивно впливає на фізичний розвиток дитини. Вона дає рівномірне навантаження на різні групи м'язів, допомагає формувати поставу, вдосконалює координацію рухів і покращує психоемоційний стан.

Є питання? Отримайте безкоштовну консультацію!

Залиште ваш номер - ми неодмінно зателефонуємо і розповімо про всі наші цікавинки