No such field

Центр розвитку Crayon - мандрівка у світ цікавого і невідомого!

Індивідуальні та групові заняття чекають саме на вашу дитину

Наші фахівці допоможуть вашій дитині розкрити її потенціал, закладений природою. З міжнародною командою викладачів програми ІРС дитині буде простіше подолати мовний бар’єр і опанувати корисні навички. А чим більше дитина знає і вміє - тим більш успішною і впевненою у собі особистістю зростає.

Підготовка до школи

No such field
Дитина може знати і вміти дуже багато - і виявитися неготовою до школи. Запорукою успіху є системний підхід і обізнаність педагогів у тому, що насправді стане у пригоді дитині при переході на наступний навчальний рівень.

Ранній розвиток англійською

No such field
Раннє дитинство - це період інтенсивного розвитку і пізнання цього світу. Найкраще, що може зробити дорослий - допомогти дитині в цьому, сфокусувавши її інтерес на дійсно корисних речах. А якщо це робити англійською, то користь буде подвійною.

Ранній розвиток українською

No such field
Запорукою формування особистості дитини є своєчасна і доречна допомога дорослого. У мозку малюка ативно утворювалися нові нейтронні зв'язки, тому важливо розвивати дрібну моторику, давати вихід творчій енергії, ставити правильні запитання та спрямовувати пізнавальну активність

Пробний день у Crayon:
три простих кроки

1.Залиште заявку 2.Отримайте відповіді з усіх питань 3.Визначте зручний день для відвідування Crayon International Preschool

Cambridge preparation YLE

Підготовка до Кембріджських екзаменів YLE Pre A1 Starter!

No such field
Діти вважають ці екзамени захопливими, всі завдання цікаві й кольорові та мають на меті побудувати впевненість у власних силах. Вивчаючи англійську поступово, дитина переходить на наступний рівень іспитів, що підтверджує їі впевнені успіхи та здатність розуміти та спілкуватись англійської краще, ніж раніше. Екзамени YLE допомагають й нашим педагогам мотивувати дітей у вивченні іноземної мови й розуміти правильність вибраного підходу до навчання малечі.

Клас з шахів

No such field
Шахи - це не просто гра. Це стратегічне мислення і величезний культурний шар, розвиток математичних здібностей і розуміння людської психології. Прагнете виростити генія? Вчіть дитину грати у шахи.

Китайська мова

No such field

Певною мовою думки не лише формулюються, але і формуються. Китайська мова - це взагалі “інший світ” для носія європейської свідомості. Зрозуміти незбагненне, погратися з чудернацькими ієрогліфами, привітати друга мовою Конфуція та взагалі, познайомитись із культурою, яка формувалася протягом тисяч років, можна з пані Айрін, педагогинею з Китаю!

Є питання? Отримайте безкоштовну консультацію!

Залиште ваш номер - ми неодмінно зателефонуємо і розповімо про всі наші цікавинки